ביטוי ויחסים

מיכאל פינקל

דירוג משתמשים: 0 / 5

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

לוליין קרקס אווירי בהתמחות חבל אנכי, במאי, רוקד ומלמד טנגו, מפיק ומתקלט את הרקדות "טנגו רחוב ת"א", מלמד "תקשורת מקרבת" ו"תקשורת ארוטית מקרבת". יוצר ומנהיג עם אבישג את "שבט ארטמפל" - מעבדה לאינטימיות ארוטיקה ואהבה, חוקר ומלמד מיניות מודעת ותקשורת ביחסים אינטימיים. איש ויפסנה, שומר אש לקוטה, אבא חד הורי, כותב והוגה דעות, חוקר יחסי גוף-רגש-תודעה, וטראנס דרך תנועה וריקוד.

 

מיניות ושמאניזם 

במצב עונג הכי הרבה מרכזים פועלים במח. לאן זה יקח אותנו כאשר משתמשים בעונג כמדיסין? במרחב של אהבה וארוטיקה הגוף הופך לחללית עוצמתית ששורפת סרוטונין דופמין ואוקסיטוצין. מה זה מרחב שמאני ואיך נפתחים לעולמות המסתורין?  האם יש שם מישהו בכוכבים ששומע אותנו? האם קיימים יקומים מקבילים? מה זה בעצם עולם ה"דמיון" שמבחינתנו הוא לא ה"מציאות"? ומה הקשר בין העצמה עצמית, בריאת מציאות וסקס? סדנת מבוא לעולם המסתורין המחבר בין מיניות ותודעה - שמאניזם מיני.

 

מעגל ההסכמה

מעגל ההסכמה הינו כלי בסיסי ועוצמתי לתקשורת בכל מרחב של מגע, מיניות, ובכל מערכת יחסים. נלמד ונתרגל סוגים שונים של מגע, את ההבדל בין מגע נותן ללוקח, ואיך לתקשר את הרצונות שלנו בצורה ברורה. וכך להיפתח  אל עולם שלם של מיניות מודעת - מאפשרת - מקודשת - שמאנית - מרתקת.

 

תקשורת מקרבת במיניות

בעידן בו מערכות יחסים זוכות לחופש ויצירתיות, התקשורת הופכת למרכיב המרכזי בתמהיל. בפרדוקסים המורכבים בין אינדבידואליות לביחד, חופש ותחושת ביטחון, פרטיות וקירבה, יציבות ודינמיות השתנות מתמדת, "תקשורת מקרבת" מציעה דפוסי תקשורת וכלים פרקטיים להעצמה עצמית וזוגית, יצירת אינטימיות, ולניהול קונפליקטים. שאלות דיאלוגיות, אמפטיה עצמית, איך להגיד את ה"אמת" שלי ולדבר את ה"שיחות הלא מדוברות". סדנת מבוא לשילוב תקשורת מקרבת במרחב הארוטי.

 

queer-magic-festival-logo-fotter.png
©2020  כל הזכויות שמורות