מדיטציה וריפוי

נועם פז

דירוג משתמשים: 0 / 5

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

נועם פז הוא אמן בינתחומי, מורה ליוגה ובעל תואר מאסטר בתטא-הילינג. נועם נחנך לדרך הרוחנית מילדות וגדל על ברכי המסורת היוגית. מטפל ומלווה תהליכי חיים אישיים וקהילתיים, ומנחה קורסים וסדנאות בארץ וברחבי העולם.

השאמאן הפנימי - נשמה כפולה .  סדנת גילוי והעצמה / נועם פז

 

בתרבויות ילידיות רבות, בעלי זהות מגדרית שונה מהרגיל נחשבו ל״בעלי נשמה כפולה״. באופן מסורתי ייחסו להם יכולת מיוחדת לקשר בין עולם החומר ועולם הרוח, והם טופחו מילדות להיות השאמאנים, אנשי הרפואה והמנהיגים הרוחניים של השבט. בסדנה נחקור את החיבור הרוחני האישי שלנו, את היכולות האינטואיטיביות הגלומות בנו ואת הקשר שלהם לסיפור החיים הייחודי שלנו. כל זאת בעזרת מדיטציה, דמיון מודרך וטכניקות שאמאניות.

שיר הלב

 

סדנת עומק חוויתית להיכרות עם אחת מדרכי הריפוי העוצמתיות שמציעה שיטת התטא-הילינג. איך מתמודדים עם רגשות קשים?  איך אפשר להתמיר אותם ליצירתיות, שמחה ויכולות אינטואיטיביות מוגברות? שיר הלב הוא טכניקה קולית לשחרור רגשות עמוקים של עצב, יגון, כעס ואשמה, והפיכתם לאנרגיה חיונית. שיר הלב מאפשר לעקוף את מגבלות המיינד והסיפורים שמעכבים אותנו, דרך הקשבה, הרפייה והתמסרות ליכולת הריפוי הטבעית של הגוף. נועם מלמד את הטכניקה היחודית הזו ברחבי העולם במסגרת הקורס ״הגוף שר״, אותו יצר יחד עם אחיו, רון פז.

queer-magic-festival-logo-fotter.png
©2020  כל הזכויות שמורות