תקשורת

מיכאל פינקל

דירוג משתמשים: 0 / 5

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

מנחה לתקשורת מקרבת ומיניות מודעת. מנהיג-שותף של "שבט ארטמפל" - מעבדה לאינטימיות ארוטיקה ואהבה. מנהל תוכן של כנסי "קוסמיק לאברז", יוזם ומתקלט מפגשי "טנגו רחוב תל אביב". אומן קרקס בהתמחות על חבל אנכי.

 

הסדנאות אנשים כמדיסינות ליצור הכרויות וחיבורים בין אנשים, מקבץ תרגילים שממיסים את הקרח, מציפים פחדים וחששות שיש לכולם. מראים שכולנו מחזיקים פחד בתוך דינמיקה קבוצתית, ולהביא לחיבורים והכרויות בין אנשים. מעגלי מי כאן - בהם נכנסים למרכז לפי שאלה מסויימת - "מי כאן כך וכך..."
מפגש שיתופי מלל ומגע בזוגות מתחלפים באופנים שונים ובפוזיציות שונות,מפגשי שיתופי מגע עדין בזוגות ובשלישיות, ריקודים ויצירת מרחב של פירגון ותמיכה הדדית. גבולות והסכמה סדרת תרגילים שבה נכיר את הכמיהות והגבולות שלנו, נתאמן בלהגיד לא, ולהגיד כן לעצמנו, נלמד להכיר ולכבד גבולות שלנו ושל אחרים, נתרגל הסכמה לקראת כניסה למרחבי מיניות. סדנא זו היא תנאי להשתתפות בסדנאות שיתקיימו במתחם האירוטי. תקשורת מקרבת במיניות לתת כלים ותירגול חווייתי של לתקשר כמיהות וגבולות ולהביא כנות ובהירות למרחב הרומנטי - ארוטי.
ללמוד לבטא כמיהות וגבולות במילים ברורות, מבלי להבריח את הארוטיקה ולשמור על החיבור ועל הביחד המשותף
.
ללמוד ליצור מרחב בטוח הכולל החזקה משותפת של החלקים העדינים של עצמנו ושל האחר, מבלי לקטוע את זרימת הפלירטוט ומעשה האהבה.
ללמוד להביא את האמת של מה שחי באותו רגע ועדיין לשמור על חיבור ומפגש. איך ליצור ולתמוך באינטימיות בעזרת מילים, ולארוג אותן אל ההתנהלות המינית באופן שיוגדרו גבולות ברורים, יוחזק מרחב משותף שבו מותר ואפשר ואף רצוי להגיד "לא" ולשמוע "לא" ולכוון את מי שאיתי למה שהגוף שלי צריך ורוצה, וכל זה בלי לקרר ולהבריח את הארוס
.

queer-magic-festival-logo-fotter.png
©2021  כל הזכויות שמורות