גופנפש

מורן בודנר

דירוג משתמשים: 0 / 5

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

לכל אחד.ת מאיתנו יכולות להיות המון תוויות, וגם אז לא יכירו אותנו כפי שאנו. ובכל זאת, התוויות המעטות שאני בוחר לעצמי הינן: סטודנט לפסיכותרפיה גופנית; שחקן, סופר, וזמר בזמני הפנוי; טרנסג'נדר א-בינארי; ואיש ריפוי שמהלך בין העולמות.

 

הסדנאות

הגוף כמגרש משחקים - הזכרי הנקבי ומה שביניהם זוכרים כשהיינו ילדים ושיחקנו בהעמדת פנים? שיחקנו באמא ואבא. שיחקנו ברופאה וחולה. העמדנו פנים שאנחנו כבר מבוגרים. לבשנו זהויות והשלנו אותן מעלינו, ובדקנו איך זה מרגיש. האם אי פעם העמדת פנים שאת בן? שאתה בת? שאתםן גם וגם? ואולי אף אחד מהםן? ואולי העמדת פנים שאת ילדה עם פין? ואתה ילד עם פות?
לא רק טרנסג'נדרים.ות שיחקו את המשחק הזה בתור ילדים. כמעט כולנו עשינו זאת מבלי לזכור. והיום כמבוגרים, האם אנחנו מרשים לעצמנו להמשיך ולשחק, לחקור, לבדוק בסקרנות?
יש המון דרכים להתחבר לאיכויות זכריות ונקביות הקיימות בתוך כולנו. אני מזמין אתכםן להתחבר דרך הגוף. אני מזמין אתכםן לשחק, אבל כמו ילדים. עם הרצינות המשחקית של הילדים שהייתםן.
בואו לשחק עם מה זה בשבילכםן זכר, נקבה, והעולם השלם שביניהםן. נשאיר בחוץ את השאלה - מה זה אומר עליי, ובמקום זאת נשאל - איך זה מרגיש לי?

 

queer-magic-festival-logo-fotter.png
©2021  כל הזכויות שמורות