פסטיבל קוויר מג'יק

מקרבים לבבות

הקוויר מג'יק נולד מתוך חזון.

חלמנו על מקום שבו נוכל להיות אנחנו – לעטות את הנוצות, ללבוש את הנוצצים, לצייר לנו שפם ולנעול את העקבים. חשבנו שהכי טבעי זה לעשות את זה בטבע.
אחרי שחלמנו, הגיע זמן העשייה. זו באה, ודוט הצטרפה ולאט לאט, פסטיבל שלם הופק, כל כולו על טהרת ההתנדבות והנתינה לקהילה.

זה המקום להודות לכל א.נשות העשיה במשך השנים ולכל א.נשות העשיה שהתנדבו להפיק את הקוויר מג'יק הקרוב. חלקן בעבודה יומיומית קשה, לאורך זמן, בהתמדה, כשכל מה שעומד לעיניהן היא טובת הקהילה הקווירית בארץ.

תודה, תודה ושוב תודה.

בלעדיכן כל הקסם הזה לא יכול היה לקרות.

זו הפעם הרביעית שאנחנו מתאספות לחגיגה של העצמה קווירית שבאה מהקהילה ומופקת למען הקהילה. נשמח מאוד לראות אתכן.ם איתנו.

צוות הפקת קוויר מג"יק

וכתתו

חברת הפקה ראשית

מגיל צעיר אקטיביסטית וחברה בקהילות קוויריות שונות. בימים עובד.ת כמחנךת למיניות בריאה בבתי ספר

מעיין סבח

חברת הפקה ראשית

לשון פנייה מעורבת.אני קווירית על הקשת הטרנסית, פאן , מחנכת מינית אקטיביסטית. הזיקה שלי לקהילה היא ההשתייכות שלי, מרגישה שייכת לחווייות מגדר פלואידית.

עופר \ שנאפס

חברת הפקה ראשית

מעצב פרופסמן ומשורר. המפגשים בקוויר פותחים עבורי שערים לשינוי תבניות חשיבה, ומשחררים אנרגיה יצירתית פרועה. הקוויר מג'יק הראשון שינה את חיי כבר מהטרמפ בדרך אליו, הקהילה הקווירית זו המשפחה השנייה בשבילי, זו שבוחרים.

שי בקלש-מן (פאי)

חברת הפקה ראשית

בחיים אני בעיקר מורה ליוגה ומלמד (בין היתר) במרכז הגאה של תל אביב את "יוגה קווירית - תבוא.י כמו שאת.ה". הקוויר מג'יק בשבילי הוא כמו בועה מכושפת, שבתוכה נברא עולם שלם של חופש, של ביטוי עצמי ושל אחווה קווירית.

יעל פינקל

ניהול תוכן סדנאות

שחקנית ומורה לפלדנקרייז. מרחב הקוויר מג׳יק הוא גמיש, מפרגן, מקבל ולא שיפוטי, לכולן יש מקום, הקשבה וניראות. הפסטיבל נותן לי תקווה לעולם טוב יותר - בו כולנו לגיטימיות על כל הגוונים העוצמות והסדקים שלנו.

תומי מונא

ניהול תוכן סדנאות

חלק מצוות הסדנאות של הפסטיבל. הקהילה הקווירית היא מבחינתי בית - בבית אפשר להסתובב עם פיג'מות, ללכת ערומות, לנוח, להיות במפגש ולהזמין ולהתלבש מכל הבא ליד. לתת מקום וביטוי לכל הצדדים שבי וגם להיות חלק מהפוליטיקה שההגדרה שאני קווירית תפגיש עם אחרות.ים.

אננדה

שותף לחזון וליצירה של פסטיבל הקוויר מג׳יק הראשון. בפסטיבל הקרוב אהיה חלק מהצוות האמנותי שיביא לידי ביטוי את הרוח הקווירית היצירתית במרחב שאנו יוצרותים יחד, ואנחה סדנאות שעוסקות במיתוסים קוויריים ובתפקיד העתיק שלנו כמחזיקות מרחב של רפואה וחיבור לעולם הרוח עבור האנושות כולה.

אור בן דוד

אחראי.ת סייפר זון

אחרי שנים של אקטיביזם קהילתי, ועבודה כמטפל.ת עם ומתוך הקהילה. החלטתי לקחת על עצמי את האחראיות במרחב שאני מאמיןה בו ואוהב.ת כדי שנוכל לפרוח, להתנסות ללמוד ולאתגר את עצמנו, אנחנו צריכות.ים להרגיש בטוח. אנחנו נהיה שם לשמוע אותכםן ולתמוך בכןם כדי שתוכלו לעוף הכי רחוק שבא לכןם 3>

יובל כהן צדק

אחראי אתר האינטרנט

כן, האתר הזה שאתם קוראים בו את זה עכשיו. ביום יום מג׳נגל בין בניית אתרים, ליווי זוגות והנחיית סדנאות.

נטלי

גרפיקאית

יוצרת עצמאית תחת המותג איכות יצירה לכל, מתעסקת במגוון תחומי יצירה - עיצוב גרפי, עריכת וידיאו, עריכה ספרותית, ועוד - עם ניסיון של כ-25 שנים. נטלי מעצבת ומבצעת לקוויר מג'יק 2023, את כל האריזה הגרפית ברשתות החברתיות, ברוח הטבע המופלא של פארק הירדן

רותם עדן (לקשמי)

צוות הטקסים המרחב השמאני

מכשפה מאפשרת ריפוי ומחזיקה מרחבים טקסיים. זוכה זו השנה הרביעית לקחת חלק ביצירת הפסטיבל. אחראית ליינאפ המסיבות. שותפה בצוות הטקסים, המרחב השמאני ובבניית האלטרים.

גולדי

אחראי שיווק וסושיאל

יוצר וידאו וסושיאל, משתתף בקוויר מג׳יק זה 6 שנים ומוצא בקהילה את המשפחה הנבחרת.

נור שני טחן

מרכז מתחם טיפולים

קוויריות בשבילי היא היכולת להיות מי שאני בלי להתנצל ומהקוויר מג'יק הראשון הרגשתי שזה גם מקום מופלא שמאפשר לי להיות מי שאני ביחד עם עוד הרבה חברי.ות קהילה מהממות

אלעד / ברוריה

המאמא של הצ׳אי שופ

מהרגע שגיליתי את הקהילה הקווירית המקומית מצאתי לי בית.