חגיגת אהבה קווירית בפארק הירדן

ארבעה ימים ולילות של חיבור, מודעות והתענגות בחיק השליו של אמא טבע…

הקוויר מג'יק נולד מתוך חזון.

חלמנו על מקום שבו נוכל להיות אנחנו – לעטות את הנוצות, ללבוש את הנוצצים, לצייר לנו שפם ולנעול את העקבים. חשבנו שהכי טבעי זה לעשות את זה בטבע.
אחרי שחלמנו, הגיע זמן העשייה. זו באה, ודוט הצטרפה ולאט לאט, פסטיבל שלם הופק, כל כולו על טהרת ההתנדבות והנתינה לקהילה.

אנחנו בהפקה עובדים בהתנדבות ימים ולילות להביא לכם את התוכן הטוב ביותר לאירוע. בקרוב נפרסם לו״ז סדנאות ומסיבות באירוע.

סדנאות

מנחות ומנחי הסדנאות שלנו יגלו לכם עולם חדש ומופלא של מודעות וחיבור. יש לנו העונג לארח מגוון אנשי מקצוע מובילים בתחומם שיחלקו את מסע ההתפתחות האישי שלהם דרך יוגה, מדיטציה, עבודת ריפוי קולי, תיאוריה קווירית, מעגלי הקשבה, אימפרוביזציה, ווגינג, נשימה מעגלית ועוד.

מקרא אייקונים:
🫴 מגע
🌶️ סדנא נועזת – עירום / מיניות
👭 הגעה בזוגות מראש
🖊️ הרשמה מוקדמת בוולקאם לסדנא

רביעי

הסדנא מאפשרת היכרות שמעבר לסמולטוק. סקרנות פראית משמעה מקורה בלשאול את השאלות שבאמת מעניין אותנו לשאול, ולשמור על רמת ערנות גבוהה בשיחה על ידי כיוון השיחה על מה שבאמת מעניין לשמוע.
סדנא חווייתית בה נשחק בקול עם עצמנו ועם אחרותים ונכיר את הידע הקולי העצום שנמצא בתוכנו- נעניק לו יחד מילים, כלים ומשמעות.
מופע מוזיקלי שבו אלמנטים של דראג, נצנצים (אקולוגיים) ומדע בדיוני מתמזגים ליצירת טקס טרנספורמטיבי. המופע הוא חגיגה של המאוואים העמוקים של הנפש והביטוי שלהם דרך הזהות והגוף שלנו. מופע המחבר את חווית החופש של הדראג עם רמות המשמעות והתרבות של מדע בדיוני ואקולוגיה ומזמין את הקהל לטקס של שחרור והתמרה.

חמישי

תירגול של קשב ונוכחות לגוף, לנשימה, למה שמתחולל בראש, לא.נשים שצועדים מלפני ומאחורי, למרחב, לטבע- ולהכל בו זמנית. הסדנא מורכבת מחלק אחד של הליכה שקטה בטבע וחלק שני המאפשר שיח ושיתוף.
תרגול יוגה משולבת פותח לב, מרחיב, מאזן, מקרקע ומנשים.
מה היכולת שלך לתפוס מקום הייתה מספרת על החיים שלך? איך זה מרגיש בגוף לתפוס מקום? ולהתחבא? בסדנא נחקור דרך מילים ודרך הגוף את החוויה של לתפוס מקום במרחב להיות גאה ולא מתביישת וגם את החוויה של להתחבא, להסתיר ואין לי מקום. נחבק את האי מקום ונמצא איך כן לתפוס מקום.

סדנה שחוקרת חיבור. מפגש חסר מאמץ. הקשבה נטולת יעד בשיחה מבט ומגע. פשטות כנות וחיבור. איך קבוצת אנשים יכולה להיות מרחב בטוח עשיר במשאבים.

סדנה שבה נחקור דרכים חדשות לתקשורת בינאישית. כולנו רגילים לספר את אותם סיפורים על עצמנו, בן.ת כמה אני, מה אני עושה בחיים, מקומות שביקרתי בהם, תחביבים שיש לי – זהו כרטיס הביקור שלנו שאותו אנחנו שולפים בכל רגע נתון ובכל סיטואציה חברתית. אבל אילו עוד סיפורים מתחבאים בתוכנו? ואיזה עוד ״אני״ מסתתר שם בפנים? בעזרת טכניקה של הקשבה רדיקלית, נתנסה בתקשורת וחשיפה רגשית עם אנשים שרק פגשנו, ונקבל כלים ליישום בחיי היום יום.
ריקוד משותף זו חוויה עוצמתית, וגם רגישה ופגיעה ולפעמים מביכה. בתוך תנועת הגוף מסתתר הסיפור שלנו, הדפוסים שמניעים אותנו ביום יום יניעו אותנו גם כשאנחנו רוקדים. וכשהדפוסים מקבלים צורה פיזית ברורה, קל לנו יותר לזהות אותם, לשוחח איתם, להתיידד איתם ואף לרקוד מעבר אליהם.
מגיע לך לקבל שירות ציבורי מיטיב, בחינם, מהמדינה, למה שלא תנצל/י את זה? במסגרת עבודתי כעובדת סוציאלית ללהטב"ק, אתן סקירה על הזכויות המגיעות לקהילת הלהט"ב, איך ניתן להשתמש בהן, מתי ואיך יש זכאות לקבל עזרה מהגופים השונים, וכיצד יוצרים קשר בצורה המיטיבה ביותר עם השירות הציבורי. קיימת המון סטיגמה וחשש לפנות לשירותים אלו ומטרת ההרצאה להפחית את הסטיגמה והחשש. כי את.ה לא צריכ.ה להישאר לבד עם המצוקות הנפשיות הנגרמות סביב נושאי המגדר.
לכל אחת ואחד יש מתנה. נקודת האין מאמץ, האלמנט שלך. איפה שאת זוהרת בלי לעשות דבר, את באת איתה לעולם הזה, כדי להאיר איתה ודרכה את הנשמה הייחודית שלך. בסדנא ננסה לדייק, למקד, לתת לה מקום, למצוא אותה, לתמלל אותה. הכלים מגוונים, נשתמש בתרגילי כתיבה, תנועה, נשימה ודימיון מודרך. המרחב מרחב לב שרוצה לעזור לך להשקיט את רעשי הרקע, לצמצם את הסבל שלך שאת עובדת וחולמת על מתנות של אחרים. צריכות לב פתוח, בגדים שנוח לכם ומתנות שתרצו להעניק לאחרים ברוח ובחומר
דרך עבודה עם תנועת הגוף והקול, נאפשר לצלילים, רגשות, דימויים וחוויות לעלות מנבכי תת המודע, אל עבר הביטוי המודע. נחווה חלימה קולית, אלתור בקול ותנועה. שחרור של צלילים וקולות בראשיתיים וחבויים מאפשר לנו להגיע לרבדים עמוקים בנפש, ולהרחיב את אופן הביטוי שלנו בעולם.
סדנת הספנקינג היא מרחב חקירה משחקי ובטוח על אינטימיות. באמצעות כלי פשוט ועוצמתי זה נלמד איך לבטא את הגבולות והרצונות שלנו, ומהצד השני – להתחבר למרחב האנרגטי של הפרטנר דרך הקשבה. לעומת אלימות, בספנקינג נוכל לכבד ולנצור את האגרסיביות הטבעית שיש בתוכנו, ונתעל אותה לטובת ההנאה שלנו.
מאז ראשית הקיום האנושי, בתרבויות שונות מסביב לעולם, היתה הכרה ביחודיות הקווירית ובתרומה שלה לקהילה. קוויריות וקווירים שימשו כא.נשי הרוח והרפואה, כגשר בין העולם האנושי לבין עולם הנסתר… אך כשהפטריארכיה החלה לצמוח ולכבוש את העולם, היא שמה לה למטרה לדכא ולהעלים את המורשת הקווירית ואת הכוהנות והכוהנים שלה. ידע רב וחכמה עתיקה אבדו. אך לא הכל אבד, וישנן תרבויות שהצליחו לשמר ולקיים את ההמשכיות, דרך מיתוסים ומנהגים, שאת חלקם נכיר בסדנה הקרובה.
מפגש עם איבר המין העל-מגדרי של כולנו – כפות הרגליים. בזוגות או בשלשות, נחקור ונלמד ביחד תרגילים וטעימות מעולם העיסוי התאילנדי, רפלקסולוגיה, שיבארי, משחקי שליטה, דריכה, כאב, עונג, דיגדוג ליקוק ואירוטיקה מתוך משחק בכפות המופלאות.

שישי

כישות קווירית, איך אני מרגיש.ה עם פשוט להראות ולהישמע במרחב? מרחב של במה פתוחה מרפאת, מזמין אותך להביא את עצמך בכל צורה: בסיפור, תנועה, שיר, אלתור, פרפורמנס, או פשוט לעמוד על ה"במה", עם או בלי בגדים, כפי שאת.ה או כפי שאת.ה בוחר.ת להיות, מול עיניים אוהבות ותומכות. המרחב הפרפורמטיבי יכול לחולל בנו שינוי, להתמיר חווית עבר, להפוך קש לזהב, או לא לעשות דבר. זהו אינו מופע כשרונות, או במה פתוחה לצורך בידור. זה מרחב מוחזק של פרפורמנס ככלי לביטוי והתמרה. נבקש הרשמה מראש, נוכחות במרחב מההתחלה ועד הסוף, התחייבות לנוכחות תומכת ומקבלת, והכנה של קטע של עד 7 דקות לכל משתתפ.ת

הזמנה להיפגש ללא מילים בסדנאת קונטקט בה נחקור הזמנה להפגש ללא מילים בסדנה בה נחקור יחד דרך מפגשים בתנועה את עצמנו ואת הדפוסים שלנו במערכות יחסים. נלמד כלים מעולם הקונטקט אימפרוביזציה, נשחק, נכיר ונתחבר דרך הגוף.

האמונה בסיפור העלילה – ההזדהות עם הפרשנויות שאנחנו מייחסים לחוויה שלנו – טבועה בנו עמוק, על מנת להחליש את ההרגל נצא למסע שינוי ההתמקדות שלנו שיהפוך ליצירה קולנועית ולמשך שעות ספורות נחליף תפקידים ונאמץ זהות שטרם הזדהנו עמה שיאפשרו לנו זווית ראייה רחבה יותר. בשלב השני נגלם דרך ביטוי אישי ומפגשים תסריט עלילה חדש שהורכב על ידי המשתתפים שכולו יהיה מתועד בוידאו. לאחר יום ייפגשו מחדש המשתתפים ויצפו בסרט המשותף.
בואו נדבר על מין ככוח, על מה הוא מייצג, על מה היררכיה מייצגת, ואיך מין משתלב בתוך כך – אם בכלל.
במהלך הסדנא נהפוך אחד השנייה ליצירות אמנות חיות, תוך כדי הסרת האלמנטים בחיינו שלא משרתים אותנו, וזימון מציאות חדשה. סדנה מלאה בצבע, אומנות, יצירתיות וחשיפה פיזית ורגשית עמוקה.
תירגול של קשב ונוכחות לגוף, לנשימה, למה שמתחולל בראש, לא.נשים שצועדים מלפני ומאחורי, למרחב, לטבע- ולהכל בו זמנית. הסדנא מורכבת מחלק אחד של הליכה שקטה בטבע וחלק שני המאפשר שיח ושיתוף.
במהלך הסדנא נהפוך אחד השנייה ליצירות אמנות חיות, תוך כדי הסרת האלמנטים בחיינו שלא משרתים אותנו, וזימון מציאות חדשה. סדנה מלאה בצבע, אומנות, יצירתיות וחשיפה פיזית ורגשית עמוקה.
סדנה זו מזמינה אותנו לקחת שיפוטים, כעס, טינה והאשמה שאנחנו סוחביםות ולמצוא את כח החיים המיטיב בתוכם, דרך כלים מעולם התקשורת המקרבת. נתנסה על מקרים קלים ובינוניים ונגלה את השחרור שבאפשרות הזו.

הסדנה הזו בנויה מסדרת תרגילים מרתקת בשלישיות. תרגילי הקשבה ומגע, שמאפשרים לחוש את הכוונה במגע. הסדנה חוקרת את תפקיד השלישי בתוך סיטואציה ואיזה דינמיקות יכולות להתקיים שלא קיימות במפגש זוגי. הסדנה לא מוכוונת מיניות, אלא לדינמיקות של הקשבה ומגע.

מסיבת כרבולים היא למעשה סדנא שמזמינה לקבל ולתת מגע (לא מיני) בדרך שהכי מדויקת לנו. בסדנא נלמד להניח גבולות בצורה ברורה ונעימה, ונלמד איך לבקש בדיוק את המגע שבא לנו.

סדנא למבקשימות להרחיב, ללמוד ולהבין את הידע והטכניקה לעינוג בעלי לינגם – זכרים. בסדנא ילמדו פרקטיקות עיסוי, הרגעה, הפעלה, עונג וריפוי. סדנת עומק לנועזות והאמיצים אשר רוצים ללמוד להוליך נושאי איברי מין זכריים על דרך המלך. -חלק ראשון, מעבר על האנטומיה והפיסיולוגיה של המערכת המינית הזכרית. כולל מעבר על הקשרים אנרגטיים וחיבורים בין חלקי הגוף והרגש השונים. לאחר הלימוד התיאורטי תהיה הדגמה לייב של עיסוי לינגם/אשכים/ישבן/ ערמונית ועיסוי כללי. – *ניתן להגיע רק להרצאה ולהדגמה למי שלא מעוניין/ת להשאר לתרגול

סדנא למבקשימות להרחיב, ללמוד ולהבין ואת הטכניקה לעינוג בעלי לינגם- זכרים. בסדנא ילמדו פרקטיקות עיסוי, הרגעה, הפעלה, עונג וריפוי. סדנת עומק לנועזות והאמיצים אשר רוצים ללמוד להוליך גבר על דרך המלך

תרגול מונחה של טכניקות עיסוי ישבן, פי הטבעת, כתר הלינגם, לינגם- פין, עיסוי פירנאום ואשכים, עיסוי ערמונית ועיסוי כללי
שנלמדו בחלק א' של דרך מלך.

מסיבת כרבולים היא למעשה סדנא שמזמינה לקבל ולתת מגע (לא מיני) בדרך שהכי מדויקת לנו. בסדנא נלמד להניח גבולות בצורה ברורה ונעימה, ונלמד איך לבקש בדיוק את המגע שבא לנו.

שבת

Learn how to cast a spell, as well as how to use magic (individually and collectively) for the purposes of activism.
מה זה יער מאכל? כיצד לייצר שפע של מזון על ידי חיקוי מערכת טבעית, נלמד יחד על שכבות היער נכין ייחורים, כדורי זרעים ונדגים הרכבות על עצים.
גם אותך מעצבן שבשביל קצת קינק צריך לשלם הרבה כסף למוצרים? תחשבו שוב! יש מסביבנו המון דברים שנוכל להתנסות ולחקור את הקינקיות שבהם. קינקי זה בטבע – מרחב חקירה משחקי פותח שיחבר אותנו בצוררה שלא הכרנו לאדמה ולמתנותיה בתור האמצעים הקינקיים המדליקים ביותר

בלה דואגת להגיע עד לקוויר מג'יק כדי שתיבדקו חינם ל-HIV ועגבת.

אז אחרי שחגגנו 3 ימים בכל צבעי הקשת, ניידת הבדיקות של 'בלה דואגת' בשיתוף טבע מגיעה ביום שבת ה-14.10 בין השעות 11:00 ל-13:00 להרים מרחב למיניות בריאה.

• בדיקות חינם ל-HIV ועגבת לכל באי.ות הקוויר מג'יק שירצו.
• ייעוץ לא פורמלי מה אמצעי ההגנה שמתאים לך.
• חידון משעשע נושא פרסים על בריאות מינית.

והכל כדי שנדע את הסטטוס, נדאג לעצמנו ולפרטנרים שלנו, ונמשיך לחגוג בראש שקט.

נתראה בשבת במרחב הוולקאם.

דיונים בקבוצה יכולים להיות כל כך מתישים ! אל דאגה, בסדנה זו נלמד סט של כלים פשוטים ומהפכניים ליצירת שיח משמעותי, מחייה, זורם ואפקטיבי.
דיונים בקבוצה יכולים להיות כל כך מתישים ! אל דאגה, בסדנה זו נלמד סט של כלים פשוטים ומהפכניים ליצירת שיח משמעותי, מחייה, זורם ואפקטיבי.

מסיבות

בכל יום ובשעות שונות בין הסדנאות והטקסים, נעלה את הווליום ברחבה עם סטים שונים ומגוונים שיקחו אתכם למסע בין סגנונות שונים, החל משנות ה-80 העליזות ועד לטכנו שזור כוכבים בלילה.

ריטואלים

בתרבויות ילידיות רבות, קווירים.ות נחשבו ל״בעלי שתי נשמות״. באופן מסורתי ייחסו לנו יכולת מיוחדת לקשר בין עולם החומר ועולם הרוח, וטופחנו מילדות להיות השאמאנים.ות, א.נשי הרפואה והמנהיגים.ות הרוחניים.ות של השבט. קוויר מג׳יק פסטיבל הוא הזדמנות ייחודית להתחבר מחדש לכוח הרוחני הקווירי החבוי בך. לצלילי הלמות התופים נחגוג סביב האש המקודשת וניזכר שוב בזמן שבו היינו מקודשים.ות.

סלון פלסטין​

מרחב פיזי בתוך פסטיבל קוויר מג'יק שיוקדש להיכרות וחיזוק הסולידריות של משתתפות הפסטיבל עם המאבק הפלסטיני לשחרור מהכיבוש, מקולוניאליזם ומאפרטהייד. אנחנו נשכיל יחד על ההצטלבויות בין המאבק הפלסטיני לבין המאבק הקווירי והפמיניסטי.

החלל יציע מרחב בטוח והתכנסות לקוויריםות פלסטיניםות ולמבקרות בו תכנים חינוכיים, ספרים, חוברות ופוסטרים, שיתארו את המורשת המקומית של החיים הפלסטיניים באתר הפסטיבל ובארץ בכללותה לפני 1948. בנוסף, החלל יארח סדנאות ומעגלי שיח שיזמינו את המשתתפות להרהר על המקום שלנו, בתור קוויריםות ישראליות, פלסטיניות ובינלאומיות, במאבק לדה-קולוניזציה של הארץ ולמען צדק לכל תושבותיה. אנחנו מקוות גם שהסלון יפתח פתח למגוון רחב יותר של קולות שיישמעו בתוך קהילת הקוויר מג'יק.

על מנת לממן את המרחב הזה ולהזמין קוויריםות פלסטיניםות בחינם יצרנו קמפיין גיוס תרומות בין לאומי ואנחנו מזמינים אתכם לקחת חלק

מה להביא?

לינה:
לרשותכם מתחם קמפינג לאוהלים.
מומלץ להביא ציוד לינה אישי: אוהל, פנס, שק שינה, מזרון או כל מה שנוח לכם.ן
כל מה שיעזור לך לחגוג איתנו את הקסם

אוכל:
מטבח השף שלנו יגיש שתי ארוחות ביום, ובצ׳אי שופ תמצאו שתיה חמה וקרה, שייקים, סנוודוויצ׳ים, חטיפי אנרגיה ועוד לאורך כל היום. האוכל והשתיה בתשלום!

הגעה:
ניתן להרשם ללוח טרמפים כאן

צוות המנחים

חן צבי

מנחה לתהליכים קבוצתיים וארגוניים טרנספורמטיביים – מקבלת החלטות קבוצתית ועד יצירת ארגונים מבוזרים ללא היררכיה. חן מייעץ לארגונים ולתנועות לשינוי חברתי בארץ ובעולם, כגון ארגוני חינוך, תנועות סביבתיות ועוד.
לחיות ללא אויבים | שישי 12:30-14:00
כלים לדיון קהילתי משמעותי | שבת 12:30-14:00

אייל אסולין

אייל אסולין, או מפתחות – שפית, משוררת, יוצרת ומחוללת אירועים והפקות מתמיד. בנוסף אני מלמדת כבר חמש שנים במכינות קדם צבאיות, הדרכתי ולוויתי קומונות וקבוצות של שנת שירות ומכינה. אני מעבירה סיורים, סמינרים וריטרים במסגרות קדם צבאיות. לימדתי כתיבה יוצרת, וגם עברתי כמה השתלמויות הנחיית קבוצות במסגרות השונות. הנחתי ערבי שירה, תרבות ואומנות ומעל כל זה- זו המתנה שלי, לעבור ולהעביר תהליכים רגשיים בעזרת הכלים שיש לי. תכלת זוהר- משוררת, מטפלת במגע ושיאצו, מבשלת ואמנית. היא הנחתה אירועי תרבות ושירה גדולים, פרפורמנסים והשתתפה באינספור ערבי פואטרי סלאם. אנחנו מחזיקות מרחב ותהליכים במרחבים אלטרנטיבים ביחד בשנתיים האחרונות, ומאפשרות עם האנרגיה המימית שלנו לסייע לתהליכים להבשיל ולריפוי להתממש.
מתנת ההיזכרות | חמישי 15:00-17:00

איתן דרורי - פיי

רוח-כפולה מלאכית שטן שמופיע.ה ושר.ה אופרה בדראג, ידוע.ה גם כמלכת הספנקינג של היקום חייזר א-בינארי אולטרא חושי על הרצף בין ישו, מריה קאלאס, בודהה, פרדי מרקורי וגנדי
hit me baby one more time | חמישי 23:00-00:30

אלון.ה יוסף

אלונ.ה יוסף, פרפורמר.ית, מוזיקאית, ואמנית קול ותנועה. הרקע העיקרי ממנו אני שואב את עיקר ההשראה לסדנאות הוא לימודים של "אינטגרציית קול ותנועה" במרכז סינפסה. אני מנוסה בעמידה מול קהל בהופעות (מוזיקליות, שירה בעיקר וגם תאטרון) וכן בלימוד (פיתוח קול וערבית, וסדנאות.) במהלך השנה האחרונה הקמתי יחד עם חברות קוויריות סדנת פרפורמנס קווירי בטבעון, בה התנסנו בעבודה קולית, תנועתית, אלתור ופרפורמנס, וגם הופענו בפסטיבל שיח' אבריק.
הקול בתנועה | חמישי 15:00-17:00
לראות ולהראות | שישי 10:30-12:30

אריה פריז

חוקר ומתרגל קשב ונוכחות לבד ועם חברים. חי כעשור בקהילה לומדת במדבר. יוצר ומוסיקאי.
הליכת משך | חמישי 20:00-21:30, שישי 14:00-15:30

דוד מלכה

יוצר קולנוע אקספרמנטלי, חוקר ערות בחיי היומיום דרך מילה, תחושות גוף ותנועה
החיים שלך בסרט | שישי 10:30-14:00

דייזי רוגוזינסקי

Practicing witch and activist. I'm involved in leading a coven and have been practicing witchcraft for multiple years.
Witchcraft Activism | שבת 10:30-12:30

ליפז נוי

מנחה למיניות אלטרנטיבית. מייצרת מרחבים חווייתיים ללמידת מיניות, אינטימיות ואירוטיקה. עובדת סוציאלית ללהטב"ק. מטפלת מינית בהתמחות. חוקרת טנטרה, בודהיזם ומיניות מודעת.
מיצוי זכויות לקהילת הלהטב"ק | חמישי 13:30-15:00
מקדש האלות | שישי 23:00-01:00

מיכאל פינקל

אומן יוצר, איש קרקס ויפסנה וטנגו. מפיק ויזם חברתי. כותב ויוצר תוכן בנושאים של גבריות, הורות, מיגדר, אינטימיות ומיניות. מורה ל"תקשורת מקרבת", מנהל תוכן לכנסים וקהילות, מלמד הקשבה קירבה ואותנטיות. כיום מלמד בכנסים פסטיבלים ורטריטים מהנחשבים בארץ ובעולם.
היקשרות בטוחה | חמישי 11:00-13:00
1+1+1 | שישי 17:30-19:00

משה חג'ג'

חוקר גוף, מרחב, קוויר. מנחה מיניות ולהט"ב.
יחסים או כח? | שישי 12:30-14:00

נגה לב

זמרת יוצרת ומורה לפיתוח קול. מדריכת סדנאות לביטוי קולי.
מקום לקול | רביעי 21:30-23:00

נועה פז

קואצ'רית, פודקאסטרית, מנחת סדנאות, ביסקסואליות, פוליאמורית ועוד. מאמינה בלשאול שאלות ולהתבונן פנימה כדי לגלות מה הדרך שמתאימה לנו. מלווה אנשות בחידוד והשגת מטרות, חיבור לעצמן, אהבה עצמית והליכה בדרך.
תופסות.ים מקום | חמישי 11:00-13:00

נועם פז - אננדה

אמן בינתחומי, מורה ומלווה תהליכי ריפוי וצמיחה אישיים וקהילתיים. חוקר ביצירתו את המקומות בהם נפגשים צמיחה רוחנית, יצירה אמנותית וקהילה. נועם נחנך לדרך היוגה בילדותו, זכה להפגש וללמוד עם מורי רוח ממסורות שונות, עתיקות וחדשות, ולגלות את חוט האהבה ששזור בכולן. מנחה קורסים, סדנאות וטקסים בארץ ובעולם.
מיתוסים קווירים | חמישי 23:00-00:30

נועם כהן רז

מורה ליוגה, מטפלת בעיסוי תאילנדי, לקטית, זמרת, קופיפה, שטוטניקית לבבית ומלאת שמחת חיים.
כַּפּוֹת - Queen of feet | חמישי 23:00-00:30

עופר דנציגר - עופרה

איש תקשורת, מפיק, מקים ויוצר שותף של RainbowMen – מרחב בינלאומי לסדנאות ומסעות רוחניים לקהילה הקווירית.
Intuitive Stories - סיפורים שבלב | חמישי 11:00-13:00
Body As Art | יום שישי 12:30-14:30

עמיחי שרפשטיין

שף ואמן חושים. מטפל מי-ני הוליסטי ומתמחה בעונג ומי-ניות גברית- זכרית. מנחה סדנאות לעבודה חושית- גופנית- רגשית.
דרך מלך א' | שישי 21:00-22:30
דרך מלך ב' | שישי 23:00-01:00

ענבר ארצי

קוויר.ית ברמ"ח איברי. ממקימות קהילת מתכנסות (קהילה קווירית נשית*). מנחה סדנאות שעוסקות בחיבור לעצמי ולאחרות בנושאי גבולות, הסכמה ומגע.
סקרנות פראית | רביעי 21:30-23:00
מסיבת כרבולים | שישי 21:00-23:00

רינה אפשטיין

רינה אפשטיין – בעלת ניסיון רחב של מעל 10 שנים בעבודה בחוות אורגניות ופרויקטים חינוכיים בתחום הקיימות והאקולוגיה בארץ ובעולם. בוגרת קורס עיצוב פרמקלצ'ר (PDC (באפריקה ב- .2010 מדריכה ומלווה חקלאים.ות בתהליכי הקמת משקים אורגניים, ניהלה את תחום החקלאות בחוות "קיימא" בית זית. כיום, רכזת תחום החקלאות ב"חווה ואדם", מגדלת ומשווקת את תוצר השדה בשיטת "חקלאות בשיתוף הקהילה" ומנחת קורסי פרמקלצ'ר. בעלת תשוקה גדולה לעבודה עם האדמה, אנשים והסביבה.
זרעים לשינוי | שבת 10:30-12:30

שגיא אלשיך

שגיא, מורה לויניאסה יוגה, טנטרה יוגה ומטפל במגע. עובד עם העירום ככלי לטיפול וריפוי מ2018. חוקר תנועה ואת האינטגרציה שלה עם הרגש. מעביר מסעות אישיים קבוצתיים וזוגיים דרך מפגשים אקסטטיים, מודעים ומרגשים, עם עצמינו ועם הסביבה בכלים של הטנטרה, היוגה והפסיכודרמה .
היוגה של העירום | שישי 8:00-9:30, שבת 8:00-9:30

תומי - מונא

אשת חינוך, חברת קהילה שיתופית, מכשירה צוותים וא.נשים להחזיק מרחבים בטוחים לבני ובנות נוער. חוקרת קוויריות, אהבה, מערכות יחסים וחיי קבוצה
קינקי זה בטבע | שבת 10:30-12:30

מנדי מיכאלי

חוקרת את עולמות הגוף והאנרגיה מילדות, דרך חיבור לטבע, טיפוס על עצים ומשחקים שנותרו נוכחים ושימושיים בחיי גם בגיל 40 😉 תרפיסטית ורקדנית (שלא באה ממחול), יוצרת ומנחה מרחבים שמחברים א.נשים דרך הגוף אל הנפש ואל הרגע הזה. מתרגשת ללמוד וללמד איך לעורר את יכולות הריפוי הטמונים בנו.
החופש לנוע בטבע שלי | חמישי 13:30-15:00
Deep~Contact | שישי 10:30-13:00